This site uses cookies that make our service work better
More
Back
BADURA ICONS - Aneta Kręglicka i Magdalena Frąckowiak w kampanii marki Badura
OD 09.03
DO 31.03

Już po raz drugi marka Badura przedstawia wyjątkową kampanię, w której klasyka łączy się z nowoczesnością, a moda z ponadczasowym stylem. W kampanii Badura Icons na sezon wiosna/lato 2017 wystąpiły dwie polskie ikony – ambasadorka marki Badura, Aneta Kręglicka, oraz topmodelka, Magdalena Frąckowiak. Dzięki niezwykłej urodzie i osobowości obu bohaterek kampanii po raz kolejny udało się stworzyć serię pięknych zdjęć, eksponujących atuty i ducha marki Badura. W kampanii można zobaczyć również modela Grega Nawrata, prezentującego męską część kolekcji Badury.

Marka Badura w równym stopniu łączy kunszt i tradycje obuwnicze ze współczesnym podejściem do mody i projektowania. Te cechy zostały odzwierciedlone w kampanii Badura Icons, a ich symbolem stały się wyjątkowe kobiety. Występując pierwszy raz w duecie, Aneta Kręglicka i Magdalena Frąckowiak w naturalny i pełen uroku sposób ukazały dualny charakter marki. Mimo że obie wyróżniają się klasą i oryginalną urodą, reprezentują różne style i oblicza marki.

Kampania na sezon wiosna/lato 2017 to kolejny projekt marki Badura, w który zaangażowała się Aneta Kręglicka. Również tym razem ambasadorka marki zachwyca elegancją i ponadczasowym, dopracowanym w każdym detalu stylem. Szlachetność, dojrzałość i wdzięk Anety Kręglickiej są spójne z klasycznym i tradycyjnym obliczem Badury, na którym zbudowane jest DNA marki. Te cechy będą widoczne również w kolekcji butów Badura Icons, której premiera już wkrótce.

Drugą z bohaterek kampanii jest ikona polskiego świata fashion, Magdalena Frąckowiak. Modelka o nieprzeciętnej, charakterystycznej urodzie znana jest m.in. z kampanii Prady, Juicy Couture, Kenzo czy Lanvin, a także pokazów największych domów mody – Elie Saab, Balmain, Givenchy oraz Isabel Marant. Magdalena Frąckowiak utożsamia nowoczesny i modowy pierwiastek marki Badura. Łatwość z jaką pozuje do zdjęć, umiejętność ogrywania ról, a przy tym wyrazista urody Magdy nadały dodatkowej atrakcyjności serii fotografii z kampanii Badura Icons. Na zdjęciach na przemian da się odczuć eteryczną, delikatną atmosferę lub klimat pełen energii i seksapilu. Mimo różnych osobowości i doświadczeń, obie bohaterki prezentują niezwykłą klasę, pewność siebie i charyzmę.

shops